ART / Lithographs / Litographs in colors 12422205
nr 1242 2205
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
2 pcs. John-Erik Franzén (b. 1942), Sweden. Motorbikes, signerade och numrerade. Subject: 46x57,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Motorcyklar, signerade och numrerade. Motivet: 46x57
1500
SEK 2800
Monday Mars 18 2019
at 20:41:52
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
2.200 kr
2.600 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
John-Erik Franzén
Read more about John-Erik Franzén